داشتن وب سایت یک نیار مهم برای هر فردی است.

از اهمیت های داشتن یک وب سایت ، همین یک کافی خواهد بود که شما دنیای امروز را بدون استفاده از اینترنت و نبود وب سایت های مختلف تصور نمایید. به عنوان مثال، همانطور که 50 سال پیش، انسان ها معتقد بودند که زندگی کردن بدون برق امکان پذیر نمی باشد یا حداقل عدم وجود برق تبعات سنگینی برای آنها خواهد داشت، امروزه نیز، زندگی انسان بعد از وجود برق به دنیای اینترنت و وب سایت گره خورده است و نبود این امکان در دنیای امروز باعث عقب ماندگی و عدم پیشرفت جوامع مختلف خواهد شد.

با رشد روز افزون و چشمگیری که دنیای اینترنت و وب سایت بین عموم جوامع مختلف پیدا کرده است، طبعاً جهانی شدن و پیشرفت همه جانبه بسیار سهل و آسان شده است. بطوریکه هر شخصی می تواند با طراحی و راه اندازی یک وب سایت خود را به تمامی انسان هایی که از دنیای مجازی و اینترنت استفاده می کنند، معرفی نماید.

حال آنکه در سال های گذشته (20 سال قبل)، این امکان فقط در انحصار انسان های معروف و یا هنرمندی بود که رسانه هایی مثل مجله ، روزنامه ، رادیو و تلویزیون در اختیارشون بود، ولی امروزه این انحصار از بین رفته و این امکان بطور مساوی در بین تمام افراد جامعه تقسیم گردیده است تا با استفاده از بستر اینترنت و همچنین دنیای طراحی وب سایت ، بیش از پیش به معرفی خود به دیگران بپردازند و این معرفی منحصر به جامعه ی اطراف و نزدیک آن فرد نمی گردد، بلکه وبسایت و اینترنت شما را به کل جهان متصل می نماید! بله تنها داشتن یک وب سایت !!!

داشتن وب سایت یک نیار مهم برای هر فردی است.

امروزه کمترکسی را می بینید که روزانه ازخدمات اینترنتی و وب سایت ها استفاده ننماید، کوچکترین کاری که هرکسی روزانه معمولاً انجام می دهد یک جستجوی ساده در گوگل و اینترنت می باشد. این روزها، نه تنها کودکان و نوجوانان یکی ازمشتریان استفاده از اینترنت هستند، بلکه میانسالانی که دانش چندانی درباره ی کامپیوتر و یا اینترنت ندارند نیز، به راحتی از خدمات این دنیای مجازی استفاده کرده و به راحتی در وب سایت های مختلف به جستجو می پردازند.

با توجه به این نکته ی مهم به خوبی می توان فهمید که وب سایت و اینترنت چگونه می تواند در رفع نیازها و پیشرفت ما کمک نماید.

آیا شما خدمات یا محصولاتی دارید که دوست دارید به دیگران معرفی کنید یا محصولات خود را به آنها بفروشید؟

آیا شما هنر یا دانشی دارید که می خواهید با در اختیار گذاشتن آن با دیگران، کسب درآمد نمایید؟

تیم نرم افزاری طراحان رایانه ماندگار ( TRM Team ) ، به شما قول می دهیم که با طراحی یک وب سایت درحوزه ی فعالیتتان، شما را در زمینه معرفی خدمات و محصولات خود کمک نمائیم تا دیگر بر خلاف گذشته برای تبلیغات و معرفی خود نیاز به رسانه های سنتی مثل تلویزیون یا روزنامه نباشید و به صورت 24 ساعته در دسترس همگان قرار بگیرید. همچنین این نکته را درنظر داشته باشید که هزینه راه اندازی یک وب سایت اینترنتی که بصورت مادام العمر شما را به دیگران معرفی می نماید، به مراتب کمتر از روش های سنتی و قدیمی می باشد، چه بسا هزینه طراحی یک وب سایت به اندازه ی یک آگهی تبلیغاتی معمولی است که در روزنامه ها برای یک روز چاپ می گردد، باشد!