طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر اهمیت دارد؟

آیا می دانید آمار استفاده از اپلیکیشن موبایل در ایران چقدر است؟

آیا می دانید از هر دو نفر ایرانی، یک نفر موبایل هوشمند داشته و روزانه از اپلیکیشن های مختلفی که در گوشی هوشمند خود نصب کرده است چند دفعه استفاده می کند؟

حال با توجه به این نکته که استفاده از اپلیکیشن های موبایلی روز به روز بین مردم جامعه بیشتر و همه گیرتر می گردد، در نتیجه طراحی اپلیکیشن موبایل که در جهت خدمت رسانی به کاربران گردد بسیار پر اهمیت و سودمند خواهد بود. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در ایران در هر زمینه ای که فعالیت می کنند با توجه به نیازهای مخاطبین و مشتریان خود اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل می نمایند تا با بروز نمودن خود، خدمات و محصولات خود را بیش از پیش به مخاطبین خود ارائه و معرفی نمایند.

طراحی اپلیکیشن موبایلی چه سودی دارد؟

طراحی اپلیکیشن موبایل دارای حسن ها و مزیت های بسیاری می باشد که باعث شده است، امروزه طرفداران زیادی بین کاربران گوشی های هوشمند پیدا کرده باشد. بطوریکه کاربران اپلیکیشن های موبایل به سادگی به محتوا و مطالب شما دسترسی پیدا می کنند که در مقایسه با وب سایت تا حدودی سهولت و جذابیت بیشتری را داراست. همچنین باعث می شود که تعداد افرادی که با شما در ارتباط هستند و از خدمات شما استفاده می نمایند بیشتر گردد که به طبع برند شما خیلی بیشتر به دیگران معرفی شود و درنهایت سود آوری شما افزایش یابد.

مزیت دیگری که طراحی اپلیکیشن موبایل برای شما دارد آن است که ارتباطی دو طرفه بین شما و مشتریانی ( مخاطبین) که دارید بوجود می آورد به عنوان مثال کاربران اپلیکیشن های موبایل روزانه مدت زمان قابل توجهی از گوشی های هوشمند خود استفاده می نمایند، درنتیجه شما با استفاده از ارسال نوتیفیکیشن ( Notification ) می توانید خدمات و پیشنهادات خود را به آنها خیلی راحت و سریع اطلاع دهید.

از مزیت های دیگر طراحی اپلیکیشن موبایل می توان پویایی و کاربر پسندی آن اشاره نمود که کاربران گوشی های هوشمند را به سوی خود جذب نموده است. کافی است با طراحی یک اپ زیبا و در عین حال کاربردی با توجه به زمینه فعالیت خود، کاربران زیادی را درجهت استفاده از این اپ جذب خود نمایید. همانطور که می دانید امروزه اپلیکیشن هایی که دارای کاربری مفید و ظاهری زیبا هستند بیشتر از بقیه اپ ها بین کاربران رایج شده است.

طراحی اپلیکیشن موبایل توسط تیم TRM چه مراحلی دارد؟

1- تحقیق و بررسی درباره ایده اولیه و نیاز مشتری
2- ارائه یک طراح خام یا اولیه از نرم افزار و بررسی آن براساس کارایی نرم افزاری
3- طراحی و پیاده سازی تم گرافیکی اپلیکیشن
4- پیاده سازی نرم افزاری و کد نویسی اپلیکیشن
5- اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت در صورت در خواست مشتری
6- تست کردن نرم افزار براساس مراحل مختلف
7- رفع باگ ها و اشکلات احتمالی
8- انتشار اپلیکیشن موبایل و دادن مشاوره های بازاریابی

تیم نرم افزاری TRM با دانش و تجربه ی 15 ساله ای که در حوزه IT و نرم افزار داراست، به خوبی می داند که سرعت اجرا یک اپلیکیشن در گوشی های هوشمند تا چه اندازه اهمیت دارد درنتیجه تمامی اپلیکیشن های تولیدی این شرکت، با رعایت تمام نکات بهینه سازی و اصول روز برنامه نویسی طراحی و تولید می گردند تا سرعت اجرای این نرم افزارها در بهترین حالت ممکن قرار بگیرند

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره ی چگونگی طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید با TRMteam از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام فرمایید.